Jaki rodzaj taśm klejących jest tym najbardziej optymalnym?

    Można powiedzieć, że zasadniczo taśmy klejące przesadnie nas jakoś nie interesują. Tzn. nawet jeżeli używamy takowych, przykładowo do pakowania produktów we własnym sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym tekście postaramy się powiedzieć odrobinę więcej odnośnie rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że każdy z czytelników nie będzie mieć większego problemu z wyborem najbardziej dogodnego rodzaju…

1) Solvent – niewątpliwie charakteryzują się wysokim kosztem, co do tego ciężko mieć jakieś wątpliwości. Cóż, cena to jedno… – należy docenić niesamowitą przyczepność, odporność na wilgoć czy to, iż najzwyczajniej w świecie są trudne do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej popularne taśmy wśród Polaków. Jasna sprawa – ich główna zaleta to niska cena – zobacz ofertę firmy –  taśma z logo – To nic zaskakującego, że argument finansowy przy wyborze taśm odgrywa ważną rolę. Choć jeżeli potrzeby nie są wielkie, to w zasadzie akryl zdoła spełnić nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najgorsza opcja. Przecież tego typu taśma jest większym kosztem, ale nie jest aż tak bardzo solidniejsza niż akryl. Choć naturalnie jakaś różnica jest wyczuwalna.

Pewnie każdy wywnioskował o co się rozchodzi w tym temacie. Najbardziej istotne jest to by definitywnie nie kupować najzwyklejszej chińszczyzny. Bardzo korzystna cena nęci, ale czy warto?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.